Boekhandel Douwes Den Haag

Christus in de beelden der natuur

Jan de Liefde

Christus in de beelden der natuur

Christus in de beelden der natuur

Christus in de beelden der natuur

 

Als wij geloven in een Schepper, dan kunnen wij ook geloven in een betekenisvolle schepping. En andersom, als wij overtuigd raken van een betekenisvolle schepping, dan kunnen wij ook ons geloof in de almachtige Schepper vermeerderen.



Nog te verschijnen

€ 30,80

Bezorgen: Zodra beschikbaar


Beschrijving Christus in de beelden der natuur

Als wij geloven in een Schepper, dan kunnen wij ook geloven in een betekenisvolle schepping. En andersom, als wij overtuigd raken van een betekenisvolle schepping, dan kunnen wij ook ons geloof in de almachtige Schepper vermeerderen. Wij zijn als blinden, die niet willen zien; want als wij zagen, dan zagen wij de glorie Gods overal in de natuur gloeien en schijnen. De schepping vloeit waarlijk over van betekenis. In haar vinden wij overal de vingerafdruk van de Schepper. Daarom gebruikt God in de Bijbel vaak symbolen en gelijkenissen die aan de schepping ontleend zijn, om ons op die manier eeuwige waarheden zeer begrijpelijk voor te stellen. In dit boek, dat tot zijn mooiste geschriften behoort, omschrijft ds. Jan de Liefde twee van de belangrijkste Bijbelse symbolen: de weg en de deur. mr. J. de Vries heeft deze tijdloze klassieker voorzien van een inleiding met een korte biografie van ds. J. de Liefde, voetnoten met uitleg en uitgebreide registers op onderwerp en op Bijbeltekst.

ds. Jan de Liefde (1814-1869) is één der meest opvallende en veelzijdige schrijvers in de geschiedenis van het Réveil, de ontwaking van het Christendom in de negentiende eeuw.


ISBN
9789402139204
Pagina's
147
Verschenen
Rubriek
Bijbels
Druk
1
Uitvoering
Hardback
Taal
Nederlands
Uitgever
Brave New Books

Bijbels