Het internationaal belastingrecht heeft de laatste jaren een enorme evolutie gekend. Denk hierbij bijvoorbeeld maar aan de BEPS-rapporten van de OESO en de ATAD-richtlijnen op Europees niveau. Dit handboek behandelt het internationaal belastingrecht voornamelijk vanuit het perspectief van het OESO-Modelverdrag waarvan de eerste versie dateert van 1963.
De studentenedities van de Cursus Belastingrecht zijn verkorte uitgaven van de al ruim 50 jaar succesvolle losbladige uitgave 'Cursus Belastingrecht'. Studenteneditie Cursus Belastingrecht Omzetbelasting 2025-2026 bevat een uitvoerige, actuele en heldere beschrijving van de Wet op de Omzetbelasting 1968.
De Wet IB 2001 is een wat merkwaardig fenomeen: het is ongetwijfeld de meest besproken fiscale wet, maar tegelijkertijd levert deze zelfstandige heffing relatief weinig op. De inkomstenbelasting is en blijft nog steeds een ingewikkelde regeling.