Boekhandel Douwes Den Haag

Leonora

De eerste hertogin van Gelre

Agave Kruijssen

Leonora

Leonora

De eerste hertogin van Gelre

Leonora

 

Oude sagen, legenden en historische feiten komen samen in ‘Leonora’ van Agave Kruijssen, over de eerste hertogin van Gelre.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 19,99


Beschrijving Leonora

‘Leonora’ is het meeslepende verhaal over prinses Leonora van Engeland die als veertienjarig meisje wordt uitgehuwelijkt aan Reinoud II van Gelre, een weduwnaar van tegen de veertig. Tegen de achtergrond van de Honderdjarige Oorlog tussen Frankrijk en Engeland probeert Leonora van haar huwelijk een succes te maken. Dat succes lijkt verzekerd nadat zij in korte tijd het leven schenkt aan twee zonen die het voortbestaan van de Gelderse dynastie veiligstellen. Maar dan begint Reinoud te dementeren en neemt zijn raadsheer Moliart de macht over. Zijn intriges hebben voor Leonora verschrikkelijke gevolgen.
In het verhaal zijn oude sagen, legenden en historische feiten vervlochten tot één aangrijpende geschiedenis, waarin verraad, hoop, volharding en ware liefde de ingrediënten vormen.


ISBN
9789020551402
Pagina's
288
Verschenen
Rubriek
Historische roman
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Z&K