Boekhandel Douwes Den Haag

Hoe word je 1000 jaar?

Mens zijn in tijden van technologische revolutie

Benoit Hendrickx

Hoe word je 1000 jaar?

Hoe word je 1000 jaar?

Mens zijn in tijden van technologische revolutie

Hoe word je 1000 jaar?

Verschijnt binnenkort

 

Hoe word je 1000 jaar? onderzoekt de opkomst van de Homo technologicus, de mens die zichzelf steeds hervormt en verfijnt met technologie. Van plastische chirurgie en genetische manipulatie tot AI-dokters, breinimplantaten en de droom van onsterfelijkheid.


Nog te verschijnen

€ 25,99

Bezorgen: Zodra beschikbaar


Beschrijving Hoe word je 1000 jaar?

Hoe word je 1000 jaar? onderzoekt de opkomst van de Homo technologicus, de mens die zichzelf steeds hervormt en verfijnt met technologie. Van plastische chirurgie en genetische manipulatie tot AI-dokters, breinimplantaten en de droom van onsterfelijkheid. Wat als ouderdom een behandelbare aandoening wordt? Wat als technologie niet alleen ons leven verlengt, maar ook onze identiteit hervormt?

Dit boek werpt een scherpe en toegankelijke blik op de toekomst van ons lichaam en de impact van de medische revolutie. Want de vraag is niet alleen hoe we langer kunnen leven, maar vooral wat dat leven dan nog betekent.

 

'Maakt de medische en technologische vooruitgang van ons straks een Homo immortalis of onsterfelijke mens? Dr. Hendrickx neemt ons met zijn vlotte pen mee naar de toekomst: een verhaal vol kansen, maar ook valkuilen.'
- Pedro Facon | adjunct-administrateurgeneraal van het RIZIV

'Een scherpzinnig boek over onze technologische toekomst, en hoe die ons lichaam, ons brein en onze ideeën over leven en dood hertekent. Benoit Hendrickx stelt de juiste vragen in tijden van disruptie.'
- Peter Hinssen | keynotespreker en auteur van The Day after Tomorrow


ISBN
9789020923834
Pagina's
200
Verschijnt
Rubriek
Mens en Maatschappij
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Lannoo Campus

Mens en Maatschappij