Boekhandel Douwes Den Haag

Monsieur le Comte en de kunst van het doden

Pierre Martin

Monsieur le Comte en de kunst van het doden

Monsieur le Comte en de kunst van het doden

Monsieur le Comte en de kunst van het doden

Verschijnt binnenkort

 

Zon, wijn, heerlijk eten en… moord aan de Franse Rivièra. Een nieuwe topserie over een huurmoordenaar die weigert te doden.


Nog te verschijnen

€ 22,99

Bezorgen: Zodra beschikbaar


Beschrijving Monsieur le Comte en de kunst van het doden

De nieuwe, humoristische successerie van Pierre Martin, de auteur van Madame le Commissaire
Lucien, de jonge graaf van Chacarasse, stamt uit een adellijke familie die al generaties lang een bijzondere vaardigheid beoefent: de kunst van het doden. Zijn voorouders waren huurmoordenaars voor Napoleon, het Vaticaan, de familie De' Medici en de Bourbons.
Ook monsieur le Comte werd van jongs af aan meegesleept in de familietraditie. Maar hier ligt zijn passie niet. Het liefst runt hij een restaurant in Villefranche-sur-Mer. Lucien houdt immers van vrouwen, wijn en de culinaire hoogstandjes van de Provençaalse keuken.
Dan, aan het sterfbed van zijn vader, moet Lucien zweren trouw te blijven aan de familietraditie. Maar hoe pleeg je een contractmoord als je weigert te doden?


ISBN
9789021053271
Pagina's
320
Verschijnt
Rubriek
Thriller
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Luitingh Sijthoff

Thriller