Boekhandel Douwes Den Haag

Vantoen.nu

Kapitalisme en welvaart

J.K. Galbraith

Kapitalisme en welvaart

Vantoen.nu

Kapitalisme en welvaart

Vantoen.nu: Kapitalisme en welvaart

 

John Kenneth Galbraiths wereldfaam werd gevestigd door zijn 1958 verschenen boek The Affluent Society. Op president Kennedy, wiens raadsman hij was, oefende hij grote invloed uit. In dit boek schetst Galbraight hoe een welvarende kapitalistische staat tot ontwikkeling komt.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 20,00


Beschrijving Vantoen.nu: Kapitalisme en welvaart

John Kenneth Galbraiths wereldfaam werd gevestigd door zijn 1958 verschenen boek The Affluent Society. Op president Kennedy, wiens raadsman hij was, oefende hij grote invloed uit. In dit boek schetst Galbraight hoe een welvarende kapitalistische staat tot ontwikkeling komt. We zien dat in de loop der tijden de uitgangspunten ter theoretische economie voortdurend hebben gewisseld; tegelijk laat de schrijver ons in een geestig en pakkend betoog ook de angsten, vertwijfelingen, zorgen en paniek van zakenlieden, bankiers, politici en consumenten meevoelen. Ieder op zijn beurt krijgt wel eens een klap te verwerken; en moet dan zijn opvattingen herzien en zich aanpassen bij gewijzigde omstandigheden, wat lang niet altijd gemakkelijk gaat of aangenaam is. Het boek beschrijft dit alles en ook hoe een en ander aanleiding geeft tot het ontstaan van eenzijdige opvattingen en voor onderdelen, zowel bij conservatief-gezinden als de liberale groeperingen. Het geheim van het succes dat ook dit boek

e zeldzame combinatie van een scherpe wetenschappelijke kijk op de economie en het vermogen van de schrijver een diepgaand betoog op eenvoudige wijze duidelijk een boeiend voor te dragen.


ISBN
9789031506996
Verschenen
Serie
Vantoen.nu
Rubriek
Politieke geschiedenis en geschiedenis van de internationale betrekkingen
Druk
90
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Spectrum

Politieke geschiedenis en geschiedenis van de internationale betrekkingen