Boekhandel Douwes Den Haag

Wat bij gewrichtsklachten?

artrose,reuma,fibromyalgie,...

Philippe Van der Wee

Wat bij gewrichtsklachten?

Wat bij gewrichtsklachten?

artrose,reuma,fibromyalgie,...

Wat bij gewrichtsklachten?

 

Bewegen is belangrijk voor de algemene conditie, de bloeddruk, tegen diabetes en overgewicht ook voor de gewrichten. Artrose, reuma, fibromyalgie en osteoporose maar ook peesletsels zijn aandoeningen die voornamelijk in en rond de gewrichten voorkomen.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 19,60


Beschrijving Wat bij gewrichtsklachten?

Bewegen is belangrijk voor de algemene conditie, de bloeddruk, tegen diabetes en overgewicht ook voor de gewrichten. Artrose, reuma, fibromyalgie en osteoporose maar ook peesletsels zijn aandoeningen die voornamelijk in en rond de gewrichten voorkomen. Wat te doen bij gewrichtspijn: rusten of bewegen? Het antwoord is duidelijk: beweeg zoveel als mogelijk, binnen de eigen grenzen. Na burn-out veroorzaken gewrichtsklachten, nek- en rugpijn de meeste arbeidsongeschiktheid. Bewegen heeft een preventief effect.
Dit boek, met heel veel tips en oefeningen, is een handleiding hoe men moet leren omgaan met die klachten.

Over de auteur
Philippe Van der Wee is kine/fysiotherapeut en tevens manuele therapeut en acupuncturist. Reeds lang houdt hij lezingen met als onderwerp "Gewrichtsklachten, doe er wat aan". Hij heeft een praktijk in Kontich en Antwerpen.


ISBN
9789044135282
Pagina's
87
Verschenen
Rubriek
Bewegingstherapie, ergo- en arbeidstherapie
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Garant - Uitgevers n.v.