Boekhandel Douwes Den Haag

Brabants boekenweekboek

Kierewiet! 2015

2015

Cor Swanenberg & Jan Luysterburg

Kierewiet! 2015

Brabants boekenweekboek

Kierewiet! 2015

2015

Brabants boekenweekboek: Kierewiet! 2015

 

Het thema van de landelijke Boekenweek 2015 is: Waanzin, met als motto: Te gek voor woorden. Dit thema spreekt kennelijk veel schrijvers en dichters aan. Je kunt er immers ongebreideld je fantasie op loslaten; dat is zelfs de bedoeling.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 12,50


Beschrijving Brabants boekenweekboek: Kierewiet! 2015

Het thema van de landelijke Boekenweek 2015 is: Waanzin, met als motto: Te gek voor woorden. Dit thema spreekt kennelijk veel schrijvers en dichters aan. Je kunt er immers ongebreideld je fantasie op loslaten; dat is zelfs de bedoeling. Natuurlijk hebben wij weer geprobeerd een Brabantse draai aan het thema te geven. Wij hebben ervan gemaakt: Kierewiet! Weliswaar is dit niet echt een dialectwoord, maar het klinkt alsof het dat wel is.
Het is al de tiende jaargang van het Brabants Boekenweekboek. Het lijkt er sterk op, dat Brabanders een volk zijn van vertellers en dichters met een rijke fantasie en dat zij hun krachten gebundeld hebben om van het Brabants Boekenweekboek een succes te maken. Dat heeft geresulteerd in een breed scala aan verhalen en gedichten. Velen hebben inderdaad hun fantasie stevig aan het werk gezet, met leuke, grappige, vrolijke, aandoenlijke, gevoelige, zielige, trieste, absurde, doldwaze verhalen en gedichten tot gevolg. Verhalen en gedichten die een schaterlach oproepen, of een aantal keren een glimlach, of een traan en een krop in de keel van ontroering. Dit boek zit vol emotie.


ISBN
9789055124480
Pagina's
144
Verschenen
Serie
Brabants boekenweekboek
Rubriek
Streektaal
Druk
1
Uitvoering
Hardback
Taal
Nederlands
Uitgever
Berg van de, Uitgeverij