Boekhandel Douwes Den Haag

Anders en toch gewoon

Families na donorconceptie

Astrid Indekeu

Anders en toch gewoon

Anders en toch gewoon

Families na donorconceptie

Anders en toch gewoon

 

WAT HOUDT OUDERSCHAP NA DONORCONCEPTIE IN? HOE VERTEL JE EEN KIND DAT JE NIET DE GENETISCHE OUDER BENT? WELKE PLAATS HEEFT DE DONOR IN HET GEZIN? Voor heteroseksuele paren met vruchtbaarheidsproblemen, lesbische paren of alleenstaanden kan donorconceptie een manier zijn om een kinderwens te vervullen.


Printing on Demand

€ 25,99

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen geen retourrecht


Beschrijving Anders en toch gewoon

WAT HOUDT OUDERSCHAP NA DONORCONCEPTIE IN?
HOE VERTEL JE EEN KIND DAT JE NIET DE GENETISCHE OUDER BENT?
WELKE PLAATS HEEFT DE DONOR IN HET GEZIN?

Voor heteroseksuele paren met vruchtbaarheidsproblemen, lesbische paren of alleenstaanden kan donorconceptie een manier zijn om een kinderwens te vervullen. Je gezin vormen met de hulp van een eicel-, sperma- of embryodonor gaat echter vaak gepaard met vragen en twijfels.

Deze geheel vernieuwde editie van Anders en toch gewoon gaat in op vragen van (wens)ouders die hun gezin vormden na donorconceptie. Het heeft aandacht voor alle levensfasen die een gezin doorloopt, van ouders met een kinderwens tot een gezin met volwassen kinderen. Daarbij laat het ook de families zelf aan het woord.

Tegelijkertijd bevat dit boek de meest up-to-date nuttige informatie voor familie, vrienden en professionele hulpverleners. Zo biedt het een overzichtelijk beeld van belangrijke psychosociale aspecten van donorconceptie.


ISBN
9789401480284
Pagina's
224
Verschenen
Rubriek
Gezondheidswetenschappen
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Lannoo Campus