Boekhandel Douwes Den Haag

De wilde ziel

Leven met de natuur als leraar: herontdek je wilde kant

Craig Foster

De wilde ziel

De wilde ziel

Leven met de natuur als leraar: herontdek je wilde kant

De wilde ziel

Nieuw

 

Craig Foster, bekend van de Oscar-winnende Netflix-serie My Octopus Teacher, deelt in De wilde ziel zijn inzichten over de natuur.Eigenlijk zijn we allemaal wilde dieren, betoogt Craig Foster, alleen zijn we onze verbinding met de natuur kwijtgeraakt.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 22,99


Beschrijving De wilde ziel

Craig Foster, bekend van de Oscar-winnende Netflix-serie My Octopus Teacher, deelt in De wilde ziel zijn inzichten over de natuur.

Eigenlijk zijn we allemaal wilde dieren, betoogt Craig Foster, alleen zijn we onze verbinding met de natuur kwijtgeraakt. Zelf heeft hij die verbinding teruggevonden door een te worden met de fascinerende onderwaterwereld, zoals al te zien was in zijn Oscarwinnende documentaire My Octopus Teacher.

In dit boek vertelt hij op beeldende wijze over zijn avonturen in de natuur en onder water en geeft hij ons waardevolle inzichten over hoe we onze wilde kant kunnen herontdekken.

De wilde ziel is een meeslepend verhaal over de kracht en het belang van de natuur. Het is een liefdesverhaal, reisverslag, memoir en spirituele gids ineen.

Een belangrijk boek dat onze manier van denken over mens zijn zal veranderen.’ Jane Goodall

De wilde ziel zal je begeleiden om je eigen wilde hart te herontdekken.’ James Cameron

‘Een wonderlijk, vermakelijk en tot nadenken stemmend boek.’ Shelby Van Pelt


ISBN
9789402716832
Pagina's
304
Verschenen
Rubriek
Natuur
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
HarperCollins