Boekhandel Douwes Den Haag

Artikel 60 - the Story

Piet Kozijn

Artikel 60 - the Story

Artikel 60 - the Story

Artikel 60 - the Story

 

"Artikel 60-the Story is het verhaal over Tura, een aan espresso en witte pralines van Leonidas verslaafde operacomponist die in een kringloopwinkel gaat werken. Wanneer er collega's op raadselachtige wijze verdwijnen, gaat er bij hem een belletje rinkelen.



Printing on Demand

€ 24,99

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen geen retourrecht


Beschrijving Artikel 60 - the Story

"Artikel 60-the Story is het verhaal over Tura, een aan espresso en witte pralines van Leonidas verslaafde operacomponist die in een kringloopwinkel gaat werken. Wanneer er collega's op raadselachtige wijze verdwijnen, gaat er bij hem een belletje rinkelen. Wat is er hier aan de hand?

Via een rollercoaster van humor, seks, drugs, geweld en zelfs enkele paranormale verschijnselen, neemt de schrijver een loopje met elke vorm van realiteitszin. Dit fictieve verhaal speelt zich vooral af in en rond de Kempische gemeenten Herentals, Geel, Bouwel en Grobbendonk, maar ook plaatsen zoals Parijs, Brussel, Deurne, Gent, Duffel, Minsk en Zundert delen mee in de pret.

De schrijver is niet vies van neologismen en probeert via onverbloemd taalgebruik met onder andere plaatselijke dialecten en vreemde talen een realistisch sfeerbeeld te scheppen zodat de lezer zich nog meer kan inleven in dit waarschijnlijk onwaarschijnlijk verhaal.


ISBN
9789403651422
Pagina's
360
Verschenen
Rubriek
Detective
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Storyland POD