Boekhandel Douwes Den Haag

De grens

Een reflectie over de dood, rusteloosheid, schoonheid, Europa en China

Jeanne Boden

De grens

De grens

Een reflectie over de dood, rusteloosheid, schoonheid, Europa en China

De grens

 

In dit boek verweeft Jeanne Boden maatschappelijke, politieke, culturele, artistieke en filosofische reflecties met diep persoonlijke ervaringen.


Leverbaar

€ 24,99

Levertijd ca 3 tot 6 werkdagen


Beschrijving De grens

De grens fluisterde me in dat de wereld groter was dan het grensdorp waarin ik was geboren. Oneindig veel werelden moesten er bestaan. Die wilde ik allemaal zien. Plotseling kwam de dood naast me staan. Heel dicht. Ze omhelsde me innig en zei: Ik laat je nooit meer alleen.

Jeanne Boden is dr. in de Oosterse Talen en Culturen. Ze vertaalde Chinese literatuur in het Nederlands, doet onderzoek naar klassieke en hedendaagse Chinese kunst en werkt als onafhankelijk consultant voor bedrijven, diplomaten en academici. Al dertig jaar pendelt ze tussen Europa en Azië. In De Grens verweeft ze maatschappelijke, politieke, culturele, artistieke en filosofische reflecties met diep persoonlijke ervaringen.


ISBN
9789464590357
Pagina's
308
Verschenen
Rubriek
Literaire non-fictie
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
PUNCT

Literaire non-fictie