Boekhandel Douwes Den Haag

Vleugels met een pleister

De zoektocht in het doolhof naar een eigen "ik"

Marije Pietersma

Vleugels met een pleister

Vleugels met een pleister

De zoektocht in het doolhof naar een eigen "ik"

Vleugels met een pleister

 

Wanneer is jezelf zijn goed genoeg voor de wereld om je heen? Wanneer en hoe moet je jouw aangeleerde overtuigingen en conditioneringen laten varen als het niet meer past? Is de persoon die jij in de basis bent gecreëerd door jouw omgeving of durf én mag je van jongs af aan jouw eigen “ik” laten zien?


Leverbaar

€ 22,99

Levertijd ca 3 tot 6 werkdagen


Beschrijving Vleugels met een pleister

Wanneer is jezelf zijn goed genoeg voor de wereld om je heen? Wanneer en hoe moet je jouw aangeleerde overtuigingen en conditioneringen laten varen als het niet meer past? Is de persoon die jij in de basis bent
gecreëerd door jouw omgeving of durf én mag je van jongs af aan jouw eigen “ik” laten zien?

Het verhaal van Maaike Peters neemt je mee vanaf haar kleutertijd tot de volwassen vrouw die ze nu is. Door het
jarenlange aanpassen, camoufleren en imiteren om zich van jong meisje tot uiteindelijk (alleenstaande) vrouw,
moeder, geliefde en werkneemster zo goed en succesvol mogelijk staande te houden in een overvragende maatschappij, krijgt ze keer op keer gezondheidsklachten.

Burn-outs en depressies volgen elkaar in rap tempo op. Ze krijgt epileptische aanvallen, maar klopt de diagnose epilepsie wel?
Vleugels met een pleister is een voor vele mensen herkenbaar en vlot
geschreven boek over de meest uiteenlopende onderwerpen (relaties,
moederschap, trauma, EMDR en autisme) en de diversiteit aan ervaringen in de gezondheidszorg.


ISBN
9789464683882
Pagina's
260
Verschenen
Rubriek
Waargebeurde verhalen
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Boekscout

Waargebeurde verhalen