Boekhandel Douwes Den Haag

Comfortfood, voor elk moment van de dag

As cooked by Ginger

Laurence Bemelmans

Comfortfood, voor elk moment van de dag

Comfortfood, voor elk moment van de dag

As cooked by Ginger

Comfortfood, voor elk moment van de dag

 

‘Comfortfood, voor elk moment van de dag’ is een kookboek boordevol lekker eten waar je gelukkig van wordt. Gerechten die altijd smaken, gemakkelijk te maken zijn en die voor plezier in de keuken zorgen.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 24,99


Beschrijving Comfortfood, voor elk moment van de dag

‘Comfortfood, voor elk moment van de dag’ is een kookboek boordevol lekker eten waar je gelukkig van wordt. Gerechten die altijd smaken, gemakkelijk te maken zijn en die voor plezier in de keuken zorgen. Laurence vindt dat het leven te kort is om te diëten of om je schuldig te voelen over wat je eet. Ze toont je met dit boek dat comfortfood in alle geuren en kleuren bestaat. Lekker vettig, maar ook lekker licht of net zoet. Van een ontbijtburrito, Mexicaanse salade en soepen tot een stevige burger of een lekker stuk poffertjestiramisu.

Dit boek staat boordevol kleurrijke gerechten voor elk moment van de dag. Van het ontbijt tot het dessert. Laurence heeft aan alles gedacht en alle gerechten zijn stuk voor stuk 100% comfortfood. Laat het smaken!


ISBN
9789464788440
Pagina's
192
Verschenen
Rubriek
Culinair
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Borgerhoff & Lamberigts

Culinair