Boekhandel Douwes Den Haag

De schepping van de Leefruimte

Het geven gezien

Anco van Moolenbroek

De schepping van de Leefruimte

De schepping van de Leefruimte

Het geven gezien

De schepping van de Leefruimte

 

Waarom bestaat de wereld? Geven is het sleutelwoord van de Schepping. Zin geven. Wat was er nodig om dat mogelijk te maken? Hoe heeft God deze wereld in elkaar gezet? Over die vraag gaat dit boek. Over de ontmoeting met de ander(en) bracht de auteur in een eerder boek De Leefruimte wetenschappelijke inzichten samen over gedrag en welbevinden.


Op werkdagen voor 23.00 uur besteld meestal de volgende dag in huis.

€ 29,95


Beschrijving De schepping van de Leefruimte

Waarom bestaat de wereld? Geven is het sleutelwoord van de Schepping. Zin geven. Wat was er nodig om dat mogelijk te maken? Hoe heeft God deze wereld in elkaar gezet? Over die vraag gaat dit boek.

Over de ontmoeting met de ander(en) bracht de auteur in een eerder boek De Leefruimte wetenschappelijke inzichten samen over gedrag en welbevinden. Deze inzichten berusten op systemische principes van ordening (plaats), binding (handelen) en balans (uitwisseling). Dit boek - De Schepping van de Leefruimte - laat zien hoe de Wet van het Systeem een natuurwet is die diep verankerd is met de bestaansreden van de wereld: het geven van de Zoon. Omdat God Zijn liefde wilde delen, gaf Hij Zijn Zoon.

De Schepping van de Leefruimte is een uniek verhaal waarin je aan de hand van de 27 Hebreeuwse werkwoorden in het Scheppingsverhaal meegenomen wordt van het allereerste verlangen naar een hoopvolle verwachting. Want als God alles ziet wat Hij gemaakt heeft, dan zegt Hij: “Het is zeer goed”.

Dr. Anco van Moolenbroek is auteur, systemisch coach en gedragsbioloog. Dagelijks houdt hij zich bezig met sociale veiligheid en gedrag, voornamelijk als adviseur in het onderwijs. Vanuit zijn praktijk als systemisch coach helpt hij de leefruimte van anderen te helen en te herstellen. Over de boodschap van de Bijbel spreekt Anco regelmatig in christelijke gemeenten. Van zijn hand verschenen eerder twee metahistorische studies: Ezau, hij is Edom. De verborgen strijd om het Koninkrijk en Dit zijn de dagen van Elijah. In 2023 publiceerde hij De Leefruimte. Systemisch zicht op welbevinden.

www.vanmoolenbroek.nl
www.deleefruimte.nl


ISBN
9789464871937
Pagina's
190
Verschenen
Rubriek
Psychologie
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Aspekt B.V., Uitgeverij

Psychologie