en 44 andere korte verhalen
en 44 andere korte verhalen
Een boek dat je telkens weer even oppakt. Om even meegenomen te worden in het leven, de beslommeringen en avonturen van die hoofdpersoon. Omdat jij het niet bent, maar misschien wel had kunnen zijn.
Levertijd ca 3 tot 6 werkdagen
Een boek dat makkelijk leest voor je slapen gaat of als je nog tien minuten over hebt, voor je weg moet.
Een boek met verhalen die je hopelijk nog even bijblijven. Omdat je het mooi of leuk vond of omdat je benieuwd bent hoe het eigenlijk afloopt.
Een boek met korte verhalen over dromen, vluchten, liefde, vertrouwen, vriendschap, trouw, verdriet, blijdschap en meer.
Een boek dat je met veel plezier leest en waarbij je bij elk volgend verhaal weer afvraagt welke kant het opgaat of wat jij zou doen. Een boek dat je fantasie prikkelt.