Boekhandel Douwes Den Haag

Twee werelden

Als je kind autisme heeft

Mirjam van der Weide-Wink

Twee werelden

Twee werelden

Als je kind autisme heeft

Twee werelden

 

Hoe gaat het eraan toe in een gezin waar het jongste kind een autisme spectrum stoornis heeft? Een moeder vertelt eerlijk en liefdevol over die autismeperikelen, maar belicht óók de mooie kanten.


Leverbaar

€ 19,99

Levertijd ca 3 tot 6 werkdagen


Beschrijving Twee werelden

Als vervolg op ‘Balans - Als je kind autisme heeft’, geef ik wederom een inkijkje in ons gezin.
Tiener Rik zit ruim twee jaar op een school voor speciaal onderwijs. Dit is de beste keuze geweest die we konden maken, maar naar school gaan blijft lastig en vermoeiend voor hem.
Het leven met zijn autisme, in combinatie met een ontwikkelde dwangstoornis, is zwaar, ook voor onze twee oudste zoons, Foss (18) en Dani (15).
Wij liggen dikwijls in een spagaat als het gaat om de juiste verdeling van onze aandacht. Het schuldgevoel knaagt. Vergelijk het met twee verschillende werelden binnen één gezin waartussen de ouders voortdurend moeten fungeren als gids. Want een kind met autisme opvoeden is hem of haar meenemen en de weg wijzen.


ISBN
9789464893588
Pagina's
140
Verschenen
Rubriek
Waargebeurde verhalen
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Boekscout

Waargebeurde verhalen