Boekhandel Douwes Den Haag

Mysterie in Middelburg

Een verhaal uit de Gouden Eeuw

Kees Folmer

Mysterie in Middelburg

Mysterie in Middelburg

Een verhaal uit de Gouden Eeuw

Mysterie in Middelburg

 

Middelburg, juni 1653. De grootste brouwerij van de stad heeft een probleem: mensen worden ziek van het bier. Wat zit hierachter? Een politieke wraakneming? Of toch die Spaanse vluchteling?


Leverbaar

€ 21,99

Levertijd ca 3 tot 6 werkdagen


Beschrijving Mysterie in Middelburg

Middelburg, juni 1651. Terwijl de Staten van Zeeland vergaderen over een wijziging in de benoeming van magistraten, barst de volkswoede los tegen de twee zittende burgemeesters. Hun huizen worden volledig gestript en geplunderd, en zelf weten ze ternauwernood het vege lijf te redden.
Twee jaar later, in 1653, wordt de stad opnieuw opgeschrikt. Mensen worden ziek, en niemand weet het hoe en waarom. Ligt het aan het bier? Dat zal toch niet? Maar wanneer zelfs de burgemeesters het slachtoffer worden, is het de hoogste tijd om in te grijpen.


ISBN
9789464898903
Pagina's
216
Verschenen
Rubriek
Historische roman
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Boekscout