Ludieke belevenissen van een tweelingvader
Ludieke belevenissen van een tweelingvader
Jeroen is vader en sinds 2017 zelfs tweelingvader. Goudeerlijk, maar gewapend met een heerlijke dosis humor schrijft hij hilarisch herkenbaar voor iedere ouder over zijn leven als (tweeling)vader.
Levertijd ca 3 tot 6 werkdagen
Twee knipperende puntjes, meer was er niet voor nodig om Jeroen in die verloskundigenpraktijk stil te krijgen. Hij weet je ondanks of dankzij die paniek op een heerlijk humoristische manier door zijn leven als tweelingvader te loodsen.
Zijn verhalen gaan over alledaagse worstelingen die herkenbaar zijn voor elke ouder, maar zeker als tweelingvader. Van binnenspeeltuinen, vakanties, zwemlessen, de kapper, huisdieren, uiteten tot de dynamiek in een gezin met drie jongens. Jeroen beschrijft ze allemaal.
Zo is dit boekje niet alleen een tastbare herinnering aan de eerste tropenjaren als tweelingvader, maar ook een mooi, herkenbaar boekje voor iedereen die een tweeling heeft, tweelingouders kent, zelf kinderen of kleinkinderen heeft of graag met een glimlach luchtige verhalen leest. Of zoals Jeroen het zelf omschrijft: ‘Later lach je erom!’