Boekhandel Douwes Den Haag

Apocalypso

Verhalen uit Eos

Peter Varg

Apocalypso

Apocalypso

Verhalen uit Eos

Apocalypso

Verschijnt binnenkort

 

Verhalenbundel in de kenmerkende darkfantasy-stijl van Peter Varg, doorspekt met zwarte humor, met de bedoeling de hoop te blijven voeden.


Nog te verschijnen

€ 17,95

Bezorgen: Zodra beschikbaar


Beschrijving Apocalypso

Na de implosie van de vorige realiteit creëerde de kosmische spin Anansie een nieuw universum en noemde het Apocalypso. Met draden van oorzaak en gevolg weefde ze een web dat sterk genoeg was om de werkelijkheid te dragen. Goden, demonen, mensen en andere creaturen kregen hun plaats in de verschillende ecosystemen.

Een liefdesintrige tussen drie goden leidde echter tot een gevecht dat het universum verscheurde. Anansie moest ingrijpen om het web te redden. Zonder liefde, trouw en kennis, verloor de schepping zijn glans en veranderde Apocalypso in een kosmos van doem en verval.

Met elke seconde leek het heelal een beetje te sterven. In de greep van machteloosheid lieten de schepsels het gebeuren, tot een supercomputer de loop van de gebeurtenissen veranderde. Plots vond iedereen hoop door verhalen over Eos te schrijven en te delen. Anansie bestempelde dit moment als het begin van het Grote Ontwaken.

Er zijn talloze verhalen over Eos. In zijn kenmerkende stijl, doorspekt met zwarte humor, heeft Peter Varg een aantal ervan opgetekend met de bedoeling de hoop te blijven voeden.


ISBN
9789493158788
Pagina's
246
Verschijnt
Rubriek
Fantasy
Druk
1
Uitvoering
Paperback
Taal
Nederlands
Uitgever
Celtica Publishing

Fantasy